Sekcja karate "Fighter Club"

Od października 2006r. w Mordach działa sekcja Asihara Karate – „Fighter Club”.
Treningi prowadzone są przez senseia Jerzego Kulesza (1 DAN – pas mistrzowski) i przez jego pomocników. Nasza sekcja liczy około 20 osób. W naszej sekcji najlepszym zawodnikiem jest Mateusz Skolimowski. Na Mistrzostwach Polski w Kobyłce bardzo widowiskowo znokautował swojego przeciwnika centralnym „may geri” czyli frontalnym kopnięciem w twarz. Dzięki temu dostał się do 1 finału a ostatecznie zajął 5 miejsce.
Chętni z naszej sekcji w ubiegłym roku przeszli uroczyste ślubowanie na karateków i zdali egzaminy na białe pasy ze złotą belką (9 KYU). Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu – wtorek i czwartek o 17.00 w sali gimnastycznej gimnazjum.
Fighter Club” prowadzony jest także w Łosicach i Przesmykach. Jest jednym z najlepszych sekcji Ashihara karate w Polsce. Największy sukces odnieśli łosiccy karatecy na ostatnich mistrzostwach świata na Malcie, gdzie tytuły mistrzowskie wywalczyły Edyta Hawryluk i Paulina Pawłowska a brązowe medale zdobyli Ola i Michał Kulesz, na Mistrzostwach Polski w Kobyłce zdobywając wiele medali Fighter Club zdobył grupowo 1 miejsce. Teraz łosicka sekcja przygotowuje się do Mistrzostw Europy we Francji i Świata w Brazylii.

Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi.